5 SIMPLE STATEMENTS ABOUT کارشناسی خودرو در محل EXPLAINED

5 Simple Statements About کارشناسی خودرو در محل Explained

5 Simple Statements About کارشناسی خودرو در محل Explained

Blog Article

اگر خودرویی که می‌خرید آپشن‌دار باشد و یا هر تجهیزات جانبی خاصی داشته باشد، کارشناس خودرو به فراخور نوع اتوموبیل، صحت عملکرد آن‌ها را نیز بررسی می‌کند.

دستگاه ضخامت سنج: خودرویی که رنگ شده باشد، یکدستی رنگ فابریک کارخانه‌ای را ندارد و میزان ضخامت رنگ در بعضی بخش‌ها با بخش‌های دیگر متفاوت است.

اما برای خرید بیمه بدنه، باید تمام مراحل آن انجام شود. یکی از این مراحل، بازدید بیمه بدنه است که باید به صورت آنلاین یا حضوری انجام شود.

برای رفع چنین مشکلی و در جهت کمک به افراد برای یافتن یک کارشناس حرفه‌ای، یک سامانه کشوری جامع راه اندازی نموده ایم که افراد می توانند به راحتی در آن کار کارشناسی خودرو خود را با اطمینان کامل و به طور ضمانتی ارجاع دهند.

در حقیقت اگر خودرویی حین تصادف، دچار تغییر شکل شده یا بدنه‌ی آن آسیب دیده باشد، آن ایمنی و استحکام اولیه را نداشته و نمی‌توان آن را خودروی خوبی برای خرید درنظر گرفت.

اگر این مسیر را انتخاب کردید، بعد از این‌که متخصص مورد نظرتان درخواستتان را پذیرفت، پیامکی برای شما ارسال می‌شود. در این پیام تمامی اطلاعات مورد نظرتان درج شده است.

برای کارشناسی خودرو در محل، ابتدا متخصص کارشناسی رنگ خودرو در محل باید وضعیت کلی خودرو را بررسی کند. این شامل بررسی آسیب‌های موجود در بدنه و رنگ خودرو، نواقص و تعمیرات قبلی می‌شود. در زمان کارشناسی رنگ خودرو در محل مهرات و تجربه کارشناس بسیار مهم است و در صورتیکه کارشناس سیار خودرو تجربه کافی نداشته باشد، نمیتواند خدمات کارشناسی خودرو در محل را به خوبی انجام دهد و د رنتیجه شما نمیتوانید به درستی مشکلات مربوط به رنگ خودرو را متوجه شوید.

دریافت کد تایید مشخصات × جنسیت مرد زن نام نام خانوادگی

با این کار اعتماد و اطمینان در کار انجام شده افزایش یافته و قابل ضمانت خواهد بود.

متاسفانه در مواردی دیده شده که خودرو تحویلی به مشتری با مشکلاتی مواجح بوده که پس از تحویل خودرو به مشتری زمان و هزنیه بسیاری به صاحب خودرو تحمیل کرده است.

با این حال کارکیتا در نظر دارد جهت افزایش تیم کارشناسی خود، در کل کشور از کارشناسان خودرو حرفه ای و با تجربه برای همکاری دعوت به عمل آورد.

لازم است گزارش در فرم معتبر شرکت و دارای مهر و سربرگ باشد.

پس از ثبت درخواست کارشناسی خودرو در سایت کارشناس ماشین کارکیتا، یک کارشناس متخصص در محل مورد نظر شما و در زمان ثبت شده حضور پیدا خواهد کرد. سپس، مراحل کارشناسی ماشین به صورت تخصصی انجام می‌شود.

دست کشیدن: این کار شاید ساده بنظر برسد اما نیاز به تجربه دارد. اگر روی بدنه زبری یا برجستگی احساس شود، نشانگر این است که خودرو قبلا رنگ شده است.

Report this page